KONST / Litografier / Färglitografi 13592273
nr 1359 2273
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 262/290. Motivet: 33x45 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:42:47
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
2.000 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö